Rakenna ja Asu-messut, Kuopio-halli 25 – 26.2.2023

Perinteikkäät messut yhdistyksen jäsenten läpivieminä. Talkooväkeä tarvitaan tänäkin vuonna, ota yhteyttä ryhmien vetäjiin.

 

Yhdistyksen talkootyön yhteyshenkilö:

Mika Nurminen 0400 979 128, mixu.nurminen@gmail.com

Osastojen paikkojen merkkaus:

Kimmo Kaikkonen 040 669 5484, kimmo.kaikkonen@ains.fi

Tienvarsiopasteet:

Jyrki Pennanen 040 844 7877, pennanen.jyrki@gmail.com

Rakentajaryhmä:

Rainer Mikkonen 050 917 4448, rainer.mikkonen@gmail.com

Jouko Oksanen 040 730 6620, oksanenjouko22@gmail.com

Liikenteen ohjaus (tulo- ja menoliikenne):

Rainer Mikkonen, Jouko Oksanen

Lipuntarkastus, vaatenaulakko ja ovien valvonta:

Hannu Lehmuskero 0400 579 290, hannu.lehmuskero@gmail.com

Järjestyshenkilöt:

Jorma Pantsu 0400 674 126, jorma@pantsu.fi

Järjestyshenkilöt/varahenkilö:

Timo Tikkanen 050 308 5793, t.tikkanen@dnainternet.net